Mes viešumoje

  • Artėjant metų laikui, kai iš rankų nesinori paleisti šiltų kojinių, pirštinių ar vilnonio apkloto, kviečiame pasiklausyti Žinių radijo laidą Verslo ritmu, kur gaminius su šuns vilna pristato baleto šokėjas, aktorius, ūkininkas D. Bakėjus. Pasiklausykime ir nesušalkime!
  • Sveikiname visus Vilnute.lt ir veltinio mylėtojus su Tarptautine veltinio diena. Spalio 3-ąją dieną (nuo 2009 m.) visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė veltinio diena. Šventės metu rengiamos kūrybinės dirbtuvės – susirinkę veltinio meistrai kartu kuria ir moko veltinio technikos visus norinčius, rengiamos veltinių paveikslų parodos. Veltinis – viena iš seniausių tekstilės technologijų, iš kurios gali būti nuveliami veltiniai, kepurės, gražūs aksesuarai, žaislai ir pan. Kaip žinia, iš veltinio yra siuvamos antklodės ar veliami net švarkai ar paltai. Taigi ne tik spalio 3-ąją, prisiminkime tai, kas natūralu ir gaubia mus šiluma ir jaukumu!
  • 2012 m. rugsėjo 8 d. Vilnute.lt dalyvavo pirmoje specializuotoje avininkystės parodoje. Daugiau informacijos apie parodą http://aviuaugintojai.lt !
  • D. Bakėjui puikiai sekasi šuniškas verslas. Skaitykite straipsnį www.lrytas.lt

 

Draugaukime Facebook’e!